Hohokum

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺8,69, PS+: ₺8,69 — Release date: Aug. 13, 2014

Description

Sıra dışı dünyaları keşfedin.
Keşfedilmeyi bekleyen renkli dünyalara seyahat ettikçe uçurtma gibi uçan meraklı birine dönüşün.

Bir sürü farklı karakterle, tuhaf oyuncakla ve acayip çevreyle etkileşime geçerek çok tuhaf gizemleri ortaya çıkarın... Ya da kendi hızınızda devam edin ve gün yüzüne çıkan sürprizler karşısında şaşırın ve hayretlere düşün.

Tamamlamanız gereken bir sürü hedef ve aktivitenin yanı sıra Hohokum™'un devasa bir oyun alanı olduğunu unutmayın. Burası sürekli merak edeceğiniz ve içinde kaybolacağınız bir yer.

Cross-Buy:
Hohokum™'u bir kez PlayStation®4, PlayStation®3 veya PlayStation®Vita sistemi için satın alın ve diğer üç versiyona da erişim sağlayın. Satın alma işleminden sonra PlayStation®Store “İndirme Listesi”ne giderek Hohokum™'u indirin.

Bilmeniz gerekenler:
• Metin desteği: EN, FR, IT, DE, ES, PT, RU, PL, NL, NO, FI, SE, DA.

PS4™
1 Oyuncu, Minimum 3 GB Boş Alan, DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi, HD Video Çıkışı 720p • 1080p, Uzaktan Oynama Destekli.

PS3™
1 Oyuncu, Minimum 2,8 GB Boş Alan, DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi, HD Video Çıkışı 720p • 1080p.

PS Vita
1 Oyuncu, Minimum 1,8 GB Boş Alan, Çift Analog Çubuklar. Oyunu oynamak için PlayStation®Vita hafıza kartı gerekir (ayrı satılır).

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
PS3: PS3 sistemlerinden etkinleştirilmiş 2 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Hohokum™ ©2014 Sony Computer Entertainment America LLC. Published by Sony Computer Entertainment Europe. Developed by Santa Monica Studios, Richard Hogg and Honeyslug. “Hohokum” is a trademark of Sony Computer Entertainment Europe. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments