Sonic Unleashed

1 1 14 35
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺14,70, PS+: ₺14,70 — Release date: April 9, 2014

Description

PlayStation®3 ile uyumludur.

'
Kirpi Sonic benzersiz bir maceraya atılıyor! Yepyeni bir motorla geliştirilen Sonic Unleashed™, klasik Sonic oynanışını en güncel yeni nesil gelişmelerle birleştiriyor. Yoğun 2D aksiyonla özenle işlenen 3D ortamları buluşturan oyunda, oyuncular Sonic olarak karmaşa içindeki dünyayı kurtarmak için dünyanın dört bir yanındaki ilginç mekânlardan hızla geçiyor. Bir kez daha dünyayı fethetmeye girişen Dr. Eggman, dünyanın merkezinde uyumakta olan bir canavarı serbest bırakıyor. Bu olay, dünyayı yedi kıtaya bölen yıkıcı bir sarsıntıya sebep oluyor ve Sonic'in baş döndürücü bir dönüşüme uğramasını tetikliyor. Dünyanın bölünmesi ve Sonic’in yeni yetenekler ve güçler kazanması, nefeslerin tutulacağı bir savaşa zemin hazırlıyor. Güneş battığında, yepyeni bir macera başlayacak!'

1 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

© SEGA. SEGA, the SEGA logo, the SONIC TEAM logo and Sonic Unleashed are either registered trademarks or trademarks of SEGA Corporation. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments