Batman: Arkham Origins Blackgate — Deluxe Edition

1 6 7 17
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺10,35, PS+: ₺10,35 — Release date: April 2, 2014

Description

Batman: Arkham Origins Blackgate - Deluxe Edition yeni haritalar, yeni düşmanlar, zorluk seviyeleri, yarasa (Batman) kostümleri ve geliştirilmiş görsel öğelerle 2.5-D oyunda çıtayı yükseltiyor. Batman: Arkham Origins adlı oyunun konsol sürümünün devamı olan bu oyunda oyuncular, Kara Şövalye'nin geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinebilirler. Oyunda görünmez olma, serbest stil dövüş sahneleri ve Batman'in ünlü küçük aletlerden oluşan silahları gibi özellikler öne çıkıyor. Gerçek Arkham deneyimi derin, heyecanlı ve sürükleyici profil görünümüyle baştan yaratılarak maceraya kaldığı yerden devam ediyor.


Deneme versiyonunu daha önce indirdiyseniz, bu tam oyun yükseltmesini indirin.

1 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p
DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi
Ağ Özellikleri

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

'BATMAN: ARKHAM ORIGINS BLACKGATE - DELUXE EDITION yazılımı © 2014 Warner Bros. Entertainment Inc. Armature Studio tarafından geliştirilmiştir. Tüm hakları saklıdır.

BATMAN ve tüm karakterler, karakterlerin özgün benzerlikleri ve ilgili unsurlar, DC Comics'in ticari markalarıdır. Telif Hakkı © 2014. Tüm hakları saklıdır.

WB GAMES LOGO, WBIE LOGO, WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s14)'

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments