Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺8,69, PS+: ₺8,69 — Release date: March 20, 2014

Description

PlayStation®3 ile uyumludur.

Dünyaca ünlü Kojima Productions, METAL GEAR SOLID bayiliğinde en son şaheseri vitrine çıkarıyor METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES. Metal Gear Solid V: GROUND ZEROES, “Metal Gear Solid V Experience”ın ilk bölümüdür ve daha sonra çıkan daha büyük ikinci bölüm METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN’e girişidir. MGSV: GROUND ZEROES, esas oyunun piyasaya çıkmasından önce oyunculara birinci sınıf yapımının eşsiz görsel sunumunu ve oynanabilirliğini tecrübe etme fırsatı sunuyor. Ayrıca, radikal yeni oyun tasarımı ve eşsiz sunum tarzına aşinalık kazanmak için bir Kojima Productions oyununu hiç oynamamış ve deneyimli kişilere bir fırsat sağlar. Kojima Productions, eşsiz grafik doğruluğu ve Metal Gear dünyasına açık dünya oyunu tasarımı tanıtımını sağlayan FOX Engine ile bir kez daha çıtayı yükseltiyor. Bu, esas oyuncuların beklediği bir deneyimdir.

1 Oyuncu
minimum 1 GB alan gerekir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p, 1080i
Ağ Özellikleri

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes © 2014 Konami Digital Entertainment

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments