Assassin's Creed Freedom Cry

1 2 9
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺11,89, PS+: ₺11,89 — Release date: Feb. 19, 2014

Description

PlayStation®3 ile uyumludur.

Köle olarak doğan Adewale, Edward Kenway'in gemisi Jackdaw'da korsan olarak özgürlüğüne kavuştu. 15 yıl sonra Adewale, kazazede olarak kendini silahsız ve mürettebatsız halde Saint-Domingue'de bulan eğitimli bir Suikastçı olmuştur. Şimdi köleleri kurtarmak ve intikamlarını almak için bir gemi ele geçirip mürettebat toplaması gerekiyor. 3 saatten uzun yeni tek oyuncu içeriği! Assassin's Creed® Freedom Cry oynayabilmek için Assassin’s Creed®IV Black Flag™'ın bir kopyasına gerek yoktur.

1 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p, 1080i, 1080p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

© 2013 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Assassin’s Creed, Black Flag and Ubisoft, and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the US and/or other countries.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments