The Lego Movie Videogame

1 3 5 40
PSN ₺84 ₺25,20 −70% until 01/18/2020 2:59 a.m.
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺25,20, PS+: ₺25,20 — Release date: Feb. 14, 2014

Description

PlayStation®3 ile uyumludur.

Emmet ve başarı ihtimali düşük olan direniş savaşçıları Lord Business'in şeytani planlarını alt üst etmek için kahramanca bir görevdeler, Emmet'in umutsuz ve komik bir şekilde hazırlıksız olduğu bir görev. Batman, Superman, Wonder Woman,  Green Ninja, Gandalf, Shakespeare, Cleopatra da dahil olmak üzere 90'dan fazla oynanabilir karakterin şaşırtıcı karışımıyla çılgın bir macera.

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Danca, Felemenkçe, Polonyaca, Rusça.

1-2 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p, 1080i, 1080p
DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

© 2014 The LEGO group. ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. ™ & © DC Comics. © New Line. ™ & © SZC license to WBIE. (s14)

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments