Far Cry Classic

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺8,69, PS+: ₺8,69 — Release date: Feb. 12, 2014

Description

İlk Far Cry oyununun nihai konsol sürümü olan Far Cry Classic sizi bu serinin en başlarına götürüyor. Yine tropikal bir cennette güzel bir gün... Ya da gerçekten öyle mi? Doğanın kontrolden çıktığı bu birinci şahıs nişancı macerasında, kendisini üst düzey eğitimli paralı askerlerden oluşan amansız bir ekip tarafından avlanırken bulan kiralık tekne kaptanı Jack Carver rolünü üstlenin. Ateş gücü, strateji veya gizliliğe güvenip devasa açık alanlarda dolaşma özgürlüğünüzden faydalanarak taktiksel zekâya sahip düşmanlara karşı hayatınız için savaşın. Far Cry Classic, şaşırtıcı derecede gerçekçi bir bitki örtüsü, gerçek zamanlı gece ve gündüz döngüleri, sualtında sürüş, araç kaçırma ve uçurma keyfi ve çok daha fazlasını sunuyor.

Deneme versiyonunu daha önce indirdiyseniz, bu tam oyun yükseltmesini indirin.

1 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p, 1080i, 1080p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

© 2012 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Ubisoft and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the US and/or other countries.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments