Ratchet And Clank: Tools Of Destruction

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺11,89, PS+: ₺11,89 — Release date: Dec. 18, 2013

Comments

Description

GEÇMİŞTE BİR DELİK AÇIN
Uzayın ve zamanın derinliklerinden geliyor… Klasik bir Ratchet & Clank™ macerasını şimdi PlayStation®Store'dan indirebilirsiniz. Eğer ödüllü Ratchet & Clank™: Tools of Destruction oyununu hiç oynamadıysanız, tüm zamanların en harika PlayStation®3 oyunlarından birine bir şans tanımanın zamanı geldi.

RATCHET İÇİN BU BİR SON MU?
Muhtemelen değil... Ama şeytani Emperor Tachyon, galaksideki tüm Lombax'ları yok etme planı ile ortaya çıktığında, büyük kulaklı kahramanımız için işlerin çirkinleşmeye başlayacağına hiç şüphe yok. Robot ordusu sürüsü tarafından avlanan Ratchet ve Clank, bazı cevaplar bulmak için evren boyunca yarış yapmak zorunda aksi takdirde soy tükenmesi ile karşı karşıya kalacak. Hem de kalıcı olarak.

• Keskin nişancı yıldız geminiz ile katil robotları hareket halindeyken vurun.
• Düşmanlarınıza doğru disko topları fırlatın - Bu acayip ritimlere kendilerini kaptıracaklar.
• Düşmanları bir Transmorpher ile vurarak onları mutlu küçük penguenlere çevirin.
• Galaksinin uzak köşelerindeki vahşi ve gizemli gezegenleri keşfedin.

Bilmeniz Gerekenler
• Bu oyunu indirmeniz için PlayStation®3'ünüzün sabit diskinde en az 16GB boş alan bulunmalıdır.
• Metin ve seslendirme desteği: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Hollandaca, Danca, Fince, Norveççe ve İsveççe.

Uyumluluk Bildirimleri
1 Oyuncu, Sabit Disk: Minimum 16GB, HDTV ekran çözünürlüğü: 720p, SIXAXIS™ Hareket Algılayıcı, DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Ratchet and Clank: Tools of Destruction™ ©2007 - 2013 Sony Computer Entertainment America Inc. Published by Sony Computer Entertainment Europe. Developed by Insomniac Games. “Ratchet and Clank” & “Ratchet and Clank: Tools of Destruction” are trademarks of Sony Computer Entertainment Europe. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.