Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition

1 2 10 38
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺23,99, PS+: ₺23,99 — Release date: Nov. 28, 2013

Description

PlayStation®3 ile uyumludur.

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition, NetherRealm Studios’un dövüş oyunu tarzına getirdiği yeni soluğun altını kalın çizgilerle çiziyor. Oynanabilen altı adet yeni karakter, 30’u aşkın yeni kostüm ve 60 yeni S.T.A.R. Labs göreviyle donatılan bu oyun gayet etkileyici. Ödül kazanan stüdyonun en son oyunu, Batman, Joker, Green Lantern, The Flash, Superman ve Wonder Woman gibi DC Comics ikonlarının yanı sıra derin ve orijinal bir hikâye sunuyor. Kahramanlar ve kötü adamlar, iyi ve kötü arasındaki çizginin bulanıklaştığı bir dünyada, devasa bir ölçekte gerçekleşecek olan destansı savaşlarda yer alacak.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

'INJUSTICE: GODS AMONG US ULTIMATE EDITION software © 2013 Warner Bros. Entertainment Inc. [Armature Studios veya High Voltage Software, Inc.] tarafından yeniden düzenlenmiştir. Orijinal oyun NetherRealm Studios tarafından geliştirilmiştir. Diğer tüm ticari markaların ve telif haklarının mülkiyeti sahiplerine aittir.

DC LOGOSU ve tüm karakterler, onların karakteristik kopyaları ve ilgili unsurlar DC Comics © 2013'ün ticari markalarıdır.

NETHERREALM STUDIOS LOGO, WB GAMES LOGO, WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc.
(s13)
'

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments