Gta: Liberty City Stories

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺7,39, PS+: ₺7,39 — Release date: April 3, 2013

Comments

Description

PlayStation®3 ile uyumludur.

Liberty City'de milyonlarca hikaye var. Bu hikaye ise her şeyi değiştiriyor. Bir zamanlar Leone suç ailesinin güvenilir, akıllı adamı Toni Cipriani, bir mafya üyesini öldürdükten sonra gizlenmek zorunda kalmıştı. Geri dönüşüyle birlikte işleri yoluna koymanın vakti geldi. Liberty City sokaklarına karışıklık hakim. Mafya üyeleri kontrolü ele geçirmek için savaşırken, şehir politik yozlaşma, organize suç, uyuşturucu kaçakçılığı ve grevlerin gölgesinde yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Şehrin kaotik yeraltı dünyasını temizlemek için çıktığı yolda Toni'nin güvenebileceği kimse yok. Toni, şehrin Leone kontrolü altına girmesi için çalışırken, hedefiyle kendisi arasına dengesiz kiralık katiller, ahlaksız iş adamları, kuşkucu politikacılar ve hatta öz annesi giriyor. Liberty City'yi temellerinden sarsacak bir yolculukta hayatta kalmak için savaşan Toni, ele geçirilmeyi bekleyen bir şehirde Leone ailesinin ileri gelenlerinden olmak için ne gerekiyorsa yapmak zorunda.

Bu ürün bir PlayStation®2 oyununun benzetilmiş versiyonudur. Orijinal PS2™ versiyonundaki çevrimiçi işlevsellik dahil bazı işlevlerle farklılıklar olabilir ve her işlev kullanılamayabilir.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

©2002-2006 Rockstar Games, Inc. Rockstar Games, R*, Grand Theft Auto and Liberty City Stories marks/logos are Take-Two Interactive Software trademarks. All Rights Reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.