Battlefield Hardline Ultimate Sürümü

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺15,90, PS+: ₺15,90 — Release date: March 18, 2015

Description

Battlefield'in yeni ve taze bir yorumu olan ve polis ve suçlu Fantazinizi yaşamanızı sağlayan Battlefield™ Hardline ile aksiyonun keyfini çıkarın.
Büyük TV Suç Dizilerinden ilham alan Hardline, oyuncu seçenekleriyle dolu sürükleyici bir tek oyuncu seferi ve çok oyunculu içinde yeni haritalar ve suça savaş açan modlar içeren heyecan verici yenilikler sunuyor.
Battlefield™ Hardline Ultimate Sürümü şunları içeriyor:
• 3 özelleştirilmiş ve 10 altın battlepack ile Battlefield™ Hardline Deluxe Sürümü
• Battlefield deneyiminizi genişletmek ve temalı dijital genişletme paketleri, Özel öğeler ve dahasına harika bir fiyatla erken erişime sahip olmak için Battlefield™Hardline Premium.

Oyun içi satın alma opsiyonu

PlayStation®3 ile uyumludur.
minimum 1090KB (x2) alan gerekir
1 Oyuncu
DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p
Ağ Özellikleri26

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

© 2015 Electronic Arts Inc. Battlefield, Battlefield Hardline, Frostbite ve DICE logosu EA Digital Illusions CE AB ticari markalarıdır. EA, EA logosu, Visceral Games ve Visceral logosu Electronic Arts Inc. ve iştiraklerinin ticari markalarıdır.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments