Extreme Exorcism

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺5,40, PS+: ₺5,40 — Release date: Oct. 12, 2015

Description

Extreme Exorcism, her hamlenizin daha sonra sorun olarak karşınıza çıkabildiği doğaüstü bir platform oyunudur.

Extreme Exorcist Mae Barrons olarak oynayıp sınırları zorlayın. Başka hiçbir şey ve hiç kimse perili bir evin hayaletlerinden kurtulmayı başaramazken Mae'nin doğaüstü becerilerine başvurulur.

Ayrıca, bunlar ortalama düzeyde hayaletler değildir. Her turun sonunda bir hayalet ortaya çıkar ve önceki turda gerçekleştirdiğiniz her hamleyi taklit eder. Ne kadar uzun süre hayatta kalırsanız, oyun da sınırları o derece zorlar.

Şeytani yerel çok oyunculu bu oyunda, 3'e kadar arkadaşınızla işbirliği ya da ölüm maçı modlarında oynayabilirsiniz. 50 benzersiz zorluk düzeyinde, en cesur Extreme Exorcist bile sonuna kadar sınanıyor.

Bu Cross-Buy ürününü PlayStation®4 ve PlayStation®3 sürümlerine indirebilirsiniz.

Bu Cross-Buy ürününü PlayStation®4 ve PlayStation®3 sürümlerine indirebilirsiniz.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
PS3: PS3 sistemlerinden etkinleştirilmiş 2 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Extreme Exorcism © 2015 Golden Ruby Games LLC. Published by Ripstone Ltd and developed by Golden Ruby Games. 'Extreme Exorcism' is a trademark of Golden Ruby Games LLC. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments