Call Of Duty: Black Ops III

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺38,99, PS+: ₺38,99 — Release date: Nov. 6, 2015

Comments

Description

PlayStation®3 ile uyumludur.

Call of Duty®: Black Ops III PS3™ sürümünde iki yeni oyun modu bulunuyor: Çok Oyuncu ve Zombi modları, hayranlarına çok geniş bir Çok Oyuncu imkanı ve Zombi macerasından ilham alan yepyeni bir kara film sunuyor.

Çok Oyuncu modu savaş için toplanarak teçhizatları kişiselleştirmenin ve kuşanmanın yeni yollarını sunuyor. Zombi modu ise kendine özgü farklı hikayesiyle dolu dolu bir deneyim sunuyor.'


Oyun içi satın alma opsiyonu

Network Players 2-12
DUALSHOCK®3 Vibration Function
16GB Minimum
HDTV Resolution: 720p 1080i 1080p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Call of Duty®: Black Ops III PlayStation®3 sürümünde ortaklaşa veya tek oyunculu sefer oyun modu bulunmuyor ve PlayStation®4 sürümünde yer alan tüm oyun özellikler yer almıyor. Oyun performansı platforma göre farklılık gösterebilir. Daha fazla bilgi için: callofduty.com/blackops3/features.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.