Bioshock Infinite: Ultimate Edition

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺17,89, PS+: ₺17,89 — Release date: Nov. 26, 2015

Description

'BioShock Infinite: The Complete Edition ile ödüllü BioShock Infinite hikayesinin keyfini çıkarın. Bu paket, ana oyunu ve Clash in the Clouds ve Burial at Sea bölüm 1 ve 2 dahil olmak üzere aynı sürümde mevcut tüm eklenti içeriklerini içerir.

Kızı bize getir, borcunu silelim. Yıl 1912. Borç batağındaki Booker DeWitt'in, yeni bir başlangıç için tek bir fırsatı var: çocukluğundan beri uçan şehir Columbia'da tutsak edilen Elizabeth adındaki gizemli kızı kurtarmak. Birbirine güvenmek zorunda olan ikili, uçan şehrin tehditlerine karşı hayatta kalmaya ve şehrin karanlık sırlarını açığa çıkarmaya çalışırken, geniş bir cephanelik ve yetenek yelpazesinden yararlanmak zorunda.
'

.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments