Borderlands 2: Ultimate Edition

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺23,99, PS+: ₺23,99 — Release date: Dec. 8, 2015

Description

'Kargaşa Seni Bekliyor. Arkadaşlarını Topla.

Borderlands 2: Ultimate Edition her zamankinden daha fazla değer sunuyor. Yaratıklar, psikopatlar ve kötü adam Handsome Jack’i barındıran devasa bir dünyaya karşı mücadele eden altı Vault Hunters'tan biri olun. Yeni arkadaşlar edinip iyice silahlanın ve birlikte 4 oyunculu co-op veya bölünmüş ekran modunda Pandora gezegeninde intikam ve kurtuluş için soluk kesen bir göreve atılın.

İçerik: Captain Scarlett and her Pirate’s Booty! Mr. Torgue’s Campaign of Carnage! Sir Hammerlock’s Big Game Hunt! Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep! İki Ultimate Vault Hunter Upgrade Packs! Mechromancer Character Pack! Psycho Character Pack! Tüm 5 Headhunter DLC packs!
'

.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments