Borderlands: The Pre-Sequel Ultimate Edition

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺26,99, PS+: ₺26,99 — Release date: Dec. 8, 2015

Description

'Uzun Saatler Boyunca Çılgınca Bir Eğlence!

Borderlands: The Pre-Sequel Ultimate Edition ile eksiksiz bir yer çekimine karşı deneyim yaşayın. Borderlands 2’nin kötü adamı Handsome Jack'in ve güçlenmesinin arkasındaki hikayeyi keşfedin. Aydaki kötü adamlarla savaşmak ve yeni buz ve lazer silahları yağmalamak için arkadaşlarınızı da alıp aya gidin.

Şunları içerir: Borderlands: The Pre-Sequel! The Handsome Jack Doppelganger Pack! The Holodome Onslaught & Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack! The Lady Hammerlock Baroness Pack! The Claptastic Voyage & Ultimate Vault Hunter Upgrade 2 Pack! The Shock Drop Slaughter Pit!
'

.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments