Dishonored The Complete Collection Türkiye

1 3 13 64 17
Email me when the price drops 7
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game 6

Price change history Price change history

Lowest price: ₺84,00, PS+: ₺71,70
Release date: Sept. 15, 2017

Comments Comments

Description Description

Dishonored® Tam Koleksiyon ile mükemmel Dishonoured deneyimini yaşa. İçeriği:
• Dishonored® 2
• Dishonored®: Death of the Outsider ™
• Dishonored® Definitive Edition
• Imperial Assassin's Pack
Dishonored® 2
Arkane Studios'un ses getiren ve 100'den fazla 'Yılın Oyunu' ödülü kazanan birinci şahıs aksiyon oyunu Dishonoured'ın devamı Dishonored® 2'de doğa üstü güçlere sahip suikastçi rolünü tekrar üstlen.
Dishonored®: Death of the Outsider™
Arkane® Studios'un ödüllü geliştiricilerinin elinden çıkma Dishonored®: Death of the Outsider™, büyük beğeni toplayan Dishonored® serisinin ilk bağımsız macerası. Doğa üstü güçlere sahip müthiş suikastçi Billie Lurk olarak, ustan Daud ile güçlerini birleştir ve o güne dek tasarlanmış en büyük suikasti gerçekleştir.
Dishonored® Definitive Edition
Arkane Studios’un 100'den fazla 'Yılın Oyunu' ödülü kazanan oyunu Dishonored® ile bu oyunun bütün ilave içerikleri Dishonored® Definitive Edition.
1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
Dishonored®: Death of the Outsider™ © 2017 ZeniMax Media Inc. Developed in association with Arkane Studios. Dishonored, Arkane, Void Engine, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax and related logos are registered trademarks or trademarks of ZeniMax Media Inc. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.