The Count Lucanor

1 5 13 14
Email me when the price drops 1
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺13,00, PS+: ₺13,00 — Release date: Nov. 22, 2017

Description Description

Bir zamanlar annesiyle birlikte ormanın yanında yaşayan, Hans adında fakir bir çocuk varmış. Doğum gününde kimse bu çocuğa ne hediye ne de şeker getirmemiş. Çocuk çok üzülmüş ve evi temelli olarak terk etmeye karar vermiş. Ayrılmadan önce annesinin ona verdiği şeyler arasında büyükbabasının bastonunu, biraz peynir ve üç altın varmış. Hans macera aramak için ormana doğru yürümüş. Kısa süre sonra akşam olunca ve çocuk korkmaya başlamış ve eve geri dönmeye kalkışmış. Ama sonrasında, acayip bir orman cini karşısına çıkmış. Hans da onu kaleye kadar takip etmeye kadar vermiş. Orman cini Hans'a demiş ki: Seninle basit bir oyun oynayalım. Eğer adımı bilirsen seni zengin edecek kadar para vereceğim. Kalenin içinde sıkışıp kalan Hans ürkütücü bir gizemin içinde hayal ve korkunun birlikte olduğu maceraya atılarak yeni Count Lucanor olma yolunca ilerleyecektir.
1 Oyuncu
minimum 500 MB alan gerekir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
The Count Lucanor developed by Baroque Decay Games, published by Merge Games Ltd. © 2017. The Count Lucanor and Baroque Decay Games are trademarks or registered trademarks of Baroque Decay Games. Merge Games is a trademark or registered trademark of Merge Games Ltd. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments