Lost Grimoires 2: Shard Of Mystery

1 10 3
Email me when the price drops
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺14,99, PS+: ₺14,99 — Release date: Dec. 15, 2017

Description Description

Taç giyme töreninden kısa bir süre önce, geç prens Fern gizemli bir kızla birlikte kayıplara karışır. Kraliyet koruyucusu ve öğretmeni, onun izini bulmak ve eve getirmek için görevlendirilir.
Simya bilgilerini kullanarak koruyucu, Pens Fern'i yaklaşmakta olan ölüm tehdidinden kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Acaba başarılı olacak mı? Krallığın geleceği senin ellerinde!
1 Oyuncu
minimum 1 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
© 2017 Artifex Mundi

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments