Knowledge Is Power Türkiye

Email me when the price drops 9
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game 11

Price change history Price change history

Lowest price: ₺29,99, PS+: Ücretsiz
Release date: Dec. 20, 2017

Comments Comments

Description Description

Tek ihtiyacınızın bir mobil cihaz, TV, PS4™ ve genel kültür, küçük detaylar, kurnazlık ve taktik bilgileriyle dolu bir beyin olduğu bu esprili ve hızlı bilgi yarışmasında, dostlarınız ve ailenizle kafa kafaya bir mücadele verin…
PlayLink'in PS4™ sistemine özel getirdiği yapımların bir parçası olan Knowledge is Power, toplamda altı zekâ küpünü, blöf ustasını ve tahmin uzmanını, ellerine akıllı telefon veya tablet almaya ve ekranda gezinerek, yazarak ve dokunarak önemli cevaplar vermeye veya rastgele tahminde bulunmaya çağırıyor.
• Geniş bir yelpazeden beslenen kategorilerdeki soruları cevaplayarak, yarışmadaki Bilgi Piramidi'nin tepesine giden yolda mücadele verin.
• Uzman olduğunuz kategorileri oylayın kötü olduklarınızı veto edin.
• Rakiplerinizi yavaşlatmak için, çılgın Güç Oyunlarını işin içine katın ve onları, soruyu cevaplamadan önce buzu delmek veya ekrandaki kiri temizlemek zorunda bırakın.
Tüm oyuncular Knowledge is Power oyununu aynı odada oynamalıdır, tüm eğlence bir PS4 ™ çevresinde gerçekleşir. Herkes, cihazının uygulama mağazasından tablet/akıllı telefonuna ücretsiz Knowledge is Power uygulamasını indirip yüklemeli ve cihazlarını PS4 ™ konsoluyla aynı Kablosuz ağa bağlamalıdır.
Not: Oyunu oynamak için, Knowledge is Power yardımcı uygulamasını iOS / Android™ cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. En iyi performansı elde etmek için, iOS 9+ veya Android 4.4+ tavsiye edilir. Tüm cihazlar uyumlu değildir bilgi için playstation.com/playlinkforps4 adresini ziyaret edin. Kurulum ve PlayStation®4 sistem işlevleri için DUALSHOCK® 4 gerekmektedir.
Ağ Oyuncuları 2-6
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
Knowledge is Power™ ©2017 Sony Interactive Entertainment Europe. Published by Sony Interactive Entertainment Europe Limited. Developed by Wish Studios Ltd. “Knowledge is Power” is a trademark of Sony Interactive Entertainment Europe. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.