Heavy Rain

1 2 4 50 52
Email me when the price drops
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺23,99, PS+: Ücretsiz — Release date: March 2, 2016

Description Description

KORKU İÇİNDEKİ BİR ŞEHİR
Genç bir çocuk ortalıktan kaybolunca, dehşet içindeki bir şehirde akla gelmeyen bir korku ortaya çıkar… Acaba Origami Katili yine mi ortaya çıktı?
Bu gerilim yüklü, BAFTA ödüllü psikolojik gerilim oyununda dört yabancının kontrolünü üstlenirken gizemi ortaya çıkarmak için ava liderlik edin.
Yaptığınız her seçim ve eylem, oyunu değiştiren dramatik sonuçlarla karşılaşmanıza ve kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vermek zorunda kalmanıza yol açabileceği için hızlı düşünmeli ve hızlı harekete geçmelisiniz.
Bu hikâyenin nasıl sona ereceği tamamen size bağlı.
OYUNCU REHBERİ:
• Heavy Rain™ oyuncu rehberine içerik bilgi alanında ya da akıllı telefonunuz, tabletiniz, PC'niz ve dizüstü bilgisayarınız üzerinden eu.playstation.com/heavyrain_guide adresine ulaşarak göz atın.
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
Heavy Rain™ ©2009-2016 Sony Computer Entertainment Europe. Published by Sony Computer Entertainment Europe. Developed by Quantic Dream. Heavy Rain is a trademark of Quantic Dream. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments