Tetraminos

4 13
Email me when the price drops
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺8,69, PS+: ₺8,69 — Release date: March 8, 2016

Description Description

Klasik Atari oyunu süper ötesi bir versiyonda geri geliyor! İster başlangıç seviyesinde ister uzman olun, Tetraminos herkes için öğrenilmesi kolau ve sınırsız zorluklar sunuyor. 50 Puzzle modu seviyesi ile zihin egzersizleri yapın, Sonsuz modda olabildiğinde uzun sure hayatta kalmaya çalışın ve online sıralamada zirveye çıkmak için komboları ve aynı renk çizgileri tutturun. 4’e kadar oyuncunun yer alabildiği yerel Karşılaşma modunda arkadaşlarınıza meydan okuyun ve amansız oyunlarla arkadaşlarınızın puanlarını sabote edin.
1-4 Oyuncu
minimum 179 MB alan gerekir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
©2016 Published by Bigben Interactive and developed by Sanuk Games.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments