Mahjong Gold

1 4 7
Email me when the price drops 1
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺7,39, PS+: ₺7,39 — Release date: March 14, 2018

Description Description

Herkes güverteye! Bu Mahjong korsan macera Long John Silver'ın hazine için arama katılın! Eğer yol boyunca altın belirteçleri ortaya çıkarılması, uzak diyarlara dünyada seyahat gibi efsanevi korsan sırlarını ortaya çıkarmak. Her seviye özenle özel belirteçleri ve klasik bir oyun yepyeni bir bakış açısı sunan olağanüstü misyonları ile dengeli oldu!
Oyun içi satın alma opsiyonu
1 Oyuncu
minimum 10 MB alan gerekir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments