Earthlock Türkiye

1 5 11 18 17
Email me when the price drops 1
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺38,99, PS+: ₺36,90
Release date: March 21, 2018

Comments Comments

Description Description

Çöl çöpçüsü Amon, Zaber'de evinde oldukça garip bir yaratıkla karşılaştıktan kısa süre sonra kendini hayatının macerasında bulur. Bu sıra tabanlı RPG oyununda Amon ve diğer dikkat çekici kahramanlara katıl, binlerce döngü önce dönmeyi bırakmış güzel ama zorlu gezegen Umbra dünyasında unutulmaz bir yolculuğa çık.
Her birinin kendi kişiliği ve kendilerini keşfetme macerası olan özel bir özelleştirilebilir karakter setiyle hurdaları toplayacaksın, keşfedeceksin ve ebedi gündüz tarafında mücadele edip sonsuz gecenin karanlığına gireceksin. Umbra'yı kurtarmak için sırlarını açmalı, gölgeleri açığa çıkarmalı ve en vahşi hayallerinin bile ötesindeki büyüyen bir kötülüğü yenmelisin!
1 Oyuncu
minimum 4 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.