Paketin: The Stick Of Truth + The Fractured But Whole Türkiye

Email me when the price drops 2
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺134,00, PS+: ₺134,00
Release date: March 27, 2018

Comments Comments

Description Description

Bu paketin içinde South Park TV dizisi yaratıcıları Trey Parker ve Matt Stone'dan büyük övgü toplayan South Park™: the Stick of Truth™ ve süper etkili devam oyunu South Park™: The Fractured But Whole™ yer almaktadır.
SOUTH PARK™: THE STICK OF TRUTH™
Etkileyici bir tip olma yolunda destansı bir görev. Dördüncü sınıf oyun alanının tehlikeli savaş alanlarından yükselen genç bir kahraman, South Park'ın kurtarıcısı olma yolunda ilerliyor. Don cücelerini, hippileri ve diğer kötü güçleri mağlup etmek için efsane silahları kuşan. Stan, Kyle, Cartman ve Kenny'nin yanında yeni arkadaşları olarak yerini al.
SOUTH PARK™: THE FRACTURED BUT WHOLE™
Sessiz dağ kasabası South Park'ta karanlık her yere yayılmış durumda. South Park toplumunun çöp kutusunu temizlemeye ant içmiş bir gece çöpçüsünün liderlik ettiği kocaman bir süper kahraman ekibi yükselecek. Coon and Friends'in en yeni üyesi olarak kendi süper kahramanını yarat, kötü bir nam sal ve süper güçlerini kullanarak South Park'ı kurtar.
Oyun içi satın alma opsiyonu
1 Player
DUALSHOCK®4™ Vibration Function
HDTV Screen Resolution: 720p, 1080i, 1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
© 2017 South Park Digital Studios LLC. All Rights Reserved. South Park and all elements thereof © 2017 Comedy Partners. All Rights Reserved. Comedy Central, South Park and all related titles, logos, and characters are trademarks of Comedy Partners. Game software © 2017 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Ubisoft and the Ubisoft logo are registered or unregistered trademarks of Ubisoft Entertainment in the U.S. and/or other countries.
© 2018 South Park Digital Studios LLC. All Rights Reserved. South Park and all elements thereof © 2018 Comedy Partners. All Rights Reserved. Comedy Central, South Park and all related titles, logos, and characters are trademarks of Comedy Partners. Game software © 2018 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Ubisoft and the Ubisoft logo are registered or unregistered trademarks of Ubisoft Entertainment in the U.S. and/or other countries.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.