Dragon's Crown Pro Türkiye

Email me when the price drops 3
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game 3

Price change history Price change history

Lowest price: ₺84,00, PS+: ₺62,10
Release date: May 15, 2018

Comments Comments

Description Description

Hydeland krallığına yolculuk yapın ve Dragon’s Crown'ı arayın!
PlayStation®3 ve PlayStation®Vita platformlarında bir milyondan fazla maceraperesti büyüleyen tarihin en güzel 2D aksiyon RPG oyunu, PlayStation®4'e geliyor!
Tercihiniz ister büyü ister çelik olsun, Dragon’s Crown Pro bu klasik, yana ilerlemeli, karşılıklı dövüş oyunu için çeşitli uzaktan ve yakın dövüş seçenekleri sunmaktadır. Grup olun veya oynanabilir altı sınıftan birini seçerek tek başınıza yolculuk yapın ve her köşesi yeni maceralarla dolu dolambaçlı bir zindanı keşfedin.
İşlenmiş, renkli çizimleri ve 4K uyumluluğu ile zindanlarda dolaşmak ve ejderhalarla savaşmak hiç bu kadar muhteşem olmamıştı. Kılıç ve büyü müzik albümü de yeniden düzenlendi ve canlı bir orkestra tarafından tekrar kaydedildi. Bu iyileştirmeler ve pek çoğu, büyük fantezi macerası dünyasında yeni bir dönem başlatıyor!
1-4 Oyuncu
Ağ Oyuncusu 2-4 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
çapraz platform özellikleri
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
© ATLUS. © SEGA. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.