Gonner

1 9 5 5 5
Email me when the price drops 1
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺13,00, PS+: ₺13,00 — Release date: May 15, 2018

Description Description

GoNNER, çoğunlukla yanlış anlaşılan ve fedakar Ikk’in, bu dünyadaki tek arkadaşı, karaya vuran dev bir balina olan Sally’yi neşelendirmek için çıktığı yolculukta etraftaki derin ve karanlık yerlerde dolaşarak doğru maddeleri aradığı, roguelike unsurlarıyla ustalıkla oluşturulmuş fazlasıyla zorlu 2 boyutlu bir platform.
Ikk'e kullanabileceği çok sayıda yetenek ve cephanelik sağlayan akıl hocası Ölüm ile, Ikk ne izinsiz dolaşmasını ne de arkadaşı Sally'yi hoş karşılayan huzursuz yaratıklarla dolu sürekli değişen bir alanı keşfe çıkıyor. Bunun sonu olabileceğini bilerek - ki kesinlikle öyle olacak - bir kişiyi mutlu etmek için çıktığı yolculukta Ikk'i ustalıkla oluşturulan ortamlar, güçlü canavarlar, gizli sırlar, çok ihtimalli sonlar ve daha fazlası bekliyor.
Kendini kaybetme!
1 Oyuncu
minimum 400 MB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments