Wizard Of Legend Türkiye

1 8 8 3
Email me when the price drops 2
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺47,99, PS+: ₺43,19
Release date: May 15, 2018

Comments Comments

Description Description

Wizard of Legend, dinamik büyü savaşına dayanan yüksek tempolu bir zindan oyunudur. Hızlı hareket ederek ve daha hızlı büyüler kullanarak zincirleme büyüler yapabilir ve bu sayede düşmanlarına karşı yıkıcı kombolar kullanabilirsin! 100'ün üzerinde farklı büyünün kilidini aç ve güçlü büyü kombinasyonlarını keşfet! Çok çeşitli element büyüleri sayesinde oyun tarzına en uygun olan eli yaratabileceksin. Mücadeleye anında dal ya da istersen geride dur ve bırak minyonların senin için bu işi halletsin. İster tek başına ister grup olarak oyna! Seçim senin!
1-2 Oyuncu
minimum 1 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
© Contingent99, LLC

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.