Dead Cells

Email me when the price drops 28
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game 1

Price change history

Dead Cells seni, gittikçe yayılan ve sürekli değişen lanetli bir adada olanları anlamak için yapılan başarısız bir simya deneyinin başına getiriyor. Ölümsüz ama sakatken tek çare hareket etmek, keşfetmek ve savaşmak için başka bedenleri ele geçirmek
Sen ölümsüz olsan da ele geçirdiğin bedenler değil. Bedeninin her yok edildiğinde, yenisini bulmak için zindana gönderilecek ve baştan başlayacaksın...
Birbirine bağlı bir dünyayı, dallanıp budaklanan yolları ve açılabilen yetenekleri, sürekli adrenalin pompalayan kalıcı ölüm tehdidiyle karıştıran bir Roguevania deneyimi yaşa. Kayıt noktası yok. ya tek seferde baş düşmana ulaş ya da tekrar dene. Ancak, bazı başarılı denemelerinde elde ettiğin kilidi açılan yeni yol, seviyelere erişim, mutasyon, beceri ve silah gibi ilerlemeleri elinde tutabilirsin.
Zorlu ama adil savaş, duyarlı kontroller, zorlu düşmanlar, kalıcı ölüm ve başını beladan kurtarmak için acil durum panik taklaları zorlu, içgüdüsel ve rahatlatıcı bir aksiyon oyunu sunuyor.
1 Oyuncu
minimum 1 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
© 2018 Motion Twin. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
🙏 Please consider supporting us by disabling your ad blocker.