428: Shibuya Scramble

Email me when the price drops
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺84,00, PS+: ₺84,00 — Release date: Sept. 21, 2018

Description Description

428: Shibuya Scramble, aynı isme sahip görsel romandan esinlenilmiştir ve bir adam kaçırma hikayesini anlatmaktadır. Oyunun beş baş karakteri kaçınılmaz bir şekilde olayın içine çekilir. Oyuncu, her baş karakter adına hikayenin seyrini doğrudan etkileyecek kararlar alır. Toplam 10 saatlik oyun süresi ve sayısız karar alma seçeneği ile hikayeyi 90 farklı sonla bitirebilirsiniz.
Hikaye metin, fotoğraflar ve video dizilerinden oluşan benzersiz bir kombinasyonla anlatılmaktadır ve olası tüm kombinasyonlarla oynamanız için sizi kışkırtır.
Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce
1 Oyuncu
minimum 5 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
©2018 Spike Chunsoft Co., Ltd. All
rights reserved. Developed by Abstraction Games B.V. Licensed to and published 2018 by Koch Media GmbH, Austria. Ravenscourt is a
division of Koch Media GmbH, Gewerbegebiet 1, 6604 Höfen, Austria. Ravenscourt and its respective logos are trademarks of Koch Media
GmbH. 428: Shibuya Scramble is a trademark of Spike Chunsoft Co., Ltd. All other trademarks, logos and copyrights are property of their
respective owners. Made in Austria. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments