Call Of Duty: Modern Warfare Paketi

PSN ₺179 ₺53,70 −70% until 01/18/2020 2:59 a.m.
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺38,99, PS+: ₺38,99 — Release date: June 9, 2016

Description

'Bu Paket, Call of Duty®: Modern Warfare® serisine ait 3 oyunu birden, ilk DLC paketleriyle birlikte içeriyor.

Call of Duty® 4: Modern Warfare®, 15'in üzerinde mükemmel puanlı değerlendirmeye ve toplamda 50 Editörün Seçimi ile Yılın Oyunu ödülüne sahiptir. Çeşitli Haritalar Paketi, ilave dört harita içerir: 'Broadcast', 'Creek', 'Chinatown' ve 'Killhouse'.

Call of Duty®: Modern Warfare® 2 önceki oyunun geçtiği tarihi olaylarla devam ediyor. Stimulus Paketi beş harita içeriyor: 'Crash', 'Overgrown', 'Bailout', 'Salvage', ve 'Storm.'

Call of Duty®: Modern Warfare® 3 serinin üçüncü oyunu ve efsane finali. DLC Koleksiyonu 1, 'Liberation', 'Piazza', 'Overwatch' ve 'Black Box' adlı dört harita ile 'Black Ice' ve 'Negotiator' adlı iki Özel Operasyon Görevi içeriyor.'


Oyun içi satın alma opsiyonu

1-4 Players
Network Players 2-18
Minimum Save Size 10mb
DUALSHOCK®3
HDTV Screen Resolution 720p, 1080i, 1080p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

© 2007-2012 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, MODERN WARFARE, and CALL OF DUTY MODERN WARFARE are trademarks of Activision Publishing, Inc.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments