Deadlight: Director's Cut

1 5 13 14
Email me when the price drops
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺14,99, PS+: ₺14,99 — Release date: June 21, 2016

Description Description

Kıyamet gibi bir 1986 yılında geçen zombi salgını insanlığa diz çöktürdü. Seattle'ın yok edilmiş sokaklarında ailesini arayan bir baba olan Randall Wayne'i oynuyorsun. Ölüm tehlikesi olan pek çok durumla karşı karşıya geleceksin ancak ölmeyenlere karşı doğru yanıt her zaman dövüşmek değil, nadir kaynakları kullanarak karşılık ver veya çevreyi kullanarak saklanıp onları geç.
Deadlight: Director's Cut, geliştirilmiş oynanış, kontroller ve ek oyun modlarıyla en iyi Deadlight deneyimi.
Özellikleri:
• Yoğun savaş ve platformda zombilerle karşılaş, dövüş veya onlardan kaç
• Seattle'da ararken Randall'ın ailesinin kaderine ışık tut
• Gelişmiş kontrol ve iyileştirilmiş animasyonlarla tam 1080p
• Konsola ilk kez gelen 'Kabus' zorluk modunda hayatta kal
• Yeni 'Hayatta Kalma Arenası' modunda canını kurtarmak için dövüş. Yeni silahları ve taktikleri kullanarak zombi dalgalarını atlat, çevrimiçi lider panolarında skor yap
1 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
© 2016 TEQUILA WORKS, SL and published 2016 by Deep Silver, a division of Koch Media GmbH, Austria. Deep Silver and its respective logos are trademarks of Koch Media GmbH. Developed by Tequila Works. Deadlight, Tequila Works and their respective logos are trademarks of TEQUILA WORKS, SL. Ported by Abstraction Games B.V. Uses Bink Video. Copyright © 1997-2016 by RAD Game Tools, Inc. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments