Samurai Shodown

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺259, PS+: ₺259 — Release date: July 1, 2019

Description

Bu SAMURAI SHODOWN asıl oyundur.

Neredeyse on yıldır gözlerden uzak olan SAMURAI SHODOWN intikamla geri döndü! Eleştirel olarak tam not alan KING OF FIGHTERS XIV oyununun geliştiricileri tarafından, on üç sevgili savaşçı, bu efsanevi sahnede savaşmak için üç yeni savaşçıyla birlikte geri döndü!

MİRAS: Aynı gergin, yüksek hasarlı teklif saldırı savaşlarıyla bilinen seri!

EVRİM: Bew, sinema sanat tarzı ve güncellenmiş dövüş mekaniği, her savaşı çeşitli çevrimiçi ve çevrimdışı modlarda canlandırıyor.

DEVRİM: Oyuncuların hareketlerini öğrenip kafa kafaya dövüşlerde karşılaşmanız için 'Ghost' klonlar oluşturan devrimsel Yapay Zeka sisteminde dünyadaki en iyi oyuncularla kapış.

1-2 Oyuncu
Ağ Oyuncusu 2-10 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
minimum 20 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

TÜM HAKLARI SAKLIDIR ©SNK CORPORATION

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments