Pool And Snooker Bundle

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺109, PS+: ₺109 — Release date: July 9, 2019

Description

Pool Nation Snooker Bundle, PlayStation®4 için nihai Bilardo ve Snooker Simülatörü paketidir. Kendinizi piksel mükemmel fizik ve foto-gerçekçi grafikler için hazırlayın 8 Top, 9, Top, Hız, Katil ve daha fazlası. Snooker Nation Snooker en iyisidir, Çevrimiçi oyna ve küresel liderlik tablosuna tırman. Sorunsuz çevrimiçi canlı maç oynayın, bu bir tomurcuklayıcı bilardo efsanesi ya da bilardo şampiyonunun ihtiyaç duyabileceği her şeydir ve onu çekmek için toplarımız var.

1-2 Players. Network functionality. Çevrimiçi oyun için PlayStation®Plus gereklidir.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Pool Nation™ ©2019. Published and developed by CherryPop Games Ltd. “Pool Nation” is a trademark of CherryPop Games Ltd.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments