Super Dodgeball Beats

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺94, PS+: ₺94 — Release date: Sept. 12, 2019

Description

Orijinal 18 müzik parçasının ritmiyle oynanan aşırı derece havalı yakan top oyunlarına katıl. Mükemmel ritim ve güzel hamlelerle rakiplerini havalı bir şekilde yen. Bu, eşsiz bir oyun!

ÇOK OYUNCULU: Yerel ortak mod ile bir arkadaşına karşı oyna ve muhteşem yeteneklerinle hava at. 4 farklı takım, elle çizilmiş muhteşem 8 seviye arasından seçim yap ve istediğin müzik parçasını seç! Rakiplerinin işini bitirmek için süper güçlü hamlelerini mükemmel bir şekilde zamanla!

ŞAMPİYONA MODU: Bu heyecanlı tek oyunculu modda galaksinin en iyi yakan top takımı ol! 4 yakan top öğrencisinden oluşan ekibin, sıralamalarda yükselmeli ve korkunç Vampir yakan top ustaları, gök gürültüsünden oluşan antik varlıklar gibi tuhaf düşmanlarla yüzleşmeli. Yeterince ilerlersen daha da tuhaf ve daha güçlü yakan top elebaşlarıyla karşılaşacaksın!

ÇILGIN GÜÇLENDİRMELER: El bombaları, donutlar ve taş golemler gibi çeşitli güçlendirmelerden faydalanarak savaşın gidişatını değiştir.

1-2 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

© PlayStack Ltd

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments