Jigsaw Zen

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺25, PS+: ₺25 — Release date: Sept. 18, 2019

Description

Resimlerinizi, dijital sanatınızı, anime ve daha birçok kategoriyi içeren 100'den fazla güzel bulmacayla Zen'inizi bulun. İstediğiniz kadar karmaşık olan bulmacaları çözün, 28 ila 510 adettir. Eğlenceli bir film müziği, slayt gösterisi modu ve birçok bulmaca seçeneği, bulmaca çözme deneyiminizi kişiselleştirmenize olanak sağlar. Jigsaw Zen'de yapbozları tamamladığınızda kupalar kazanın.

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce


1 Oyuncu
minimum 10 MB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Jigsaw Zen Copyright © 2019 by Kingdom Media LLC, All rights reserved. Original puzzle artwork Copyright © 2019 Ember Empire LLC. This work or any portion thereof may not be reproduced or used without the express written permission of Kingdom Media LLC, except for use in a brief review.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments