Season 13 Spotlight Pass

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺64, PS+: ₺64 — Release date: Sept. 19, 2019

Description

Rakip Sezon 13 (sekiz hafta) süresince her hafta, Sezon 13 Spotlight Geçişini satın alan oyunculara, o haftaki Rakipler Modu yarışmasında yeni satın alınabilen şarkıları Spotlight Şarkı olarak belirtenlere kalıcı bir hak verilecektir. Alıcılar, 12 Kasım 2019 tarihindeki sezon sonuna kadar toplam 11 yeni şarkı alacak.

Oyun içi satın alma opsiyonu

1-6 Oyuncu
Ağ Oyuncusu 2-4 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

©2007-2019 Harmonix Music Systems, Inc.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments