Beholder 2 Pre-Order

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺64, PS+: ₺51,20 — Release date: Oct. 22, 2019

Description

ÖN SİPARİŞ – HEMEN ÖDEME YAPMANIZ GEREKİYOR


Büyük devletimizin her vatandaşı başbakanlıkta çalışma hayali kurar! Sen çok şanslısın stajyer, hayallerin gerçek oldu!

BU SATIN ALMA 'BEHOLDER COMPLETE EDITION'İ DE İÇERMEKTEDİR.

Kariyer basamaklarına en alttan başladın ama bu bile çoğu yurttaşının hayal edebileceğinden bile fazlası!
Bilge Liderin ta kendisi tarafından hizaya sokulmuş çalışkan ve sorumluluk sahibi bir memur mu olacaksın? Yoksa Başbakanlık koltuğuna giden kariyerinde tırmanırken kimsenin gözünün yaşına bakmayacak biri mi? Ya da belki de sadece bir ispiyoncusun, o zaman seni kim ve neden gönderdi?
Durum ne olursa olsun bakanlığın bir parçasısın! Bu andan itibaren, bu duvarların ötesindeki hiç kimsenin sana karşı üstünlüğü yok! Geleceğin tamamen senin ellerinde! Ne olacaksın?

Ön siparişinizi iptal etmek dahil ön sipariş vermek hakkında daha fazla bilgi almak için Sony Entertainment Network Terms of Service/User Agreement'ı (Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi) okuyun. Otomatik indirme için PS4™ sisteminizde Otomatik Oturum Açma ve Otomatik Giriş etkinleştirilmiş olmalıdır.

1 Player
720p, 1080i, 1080p HD Video Output

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Beholder Complete Edition™ & © Alawar Premium
Beholder 2™ & © Alawar Premium
Licensed by Curve Digital Publishing Limited.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments