Battle Princess Madelyn

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺76, PS+: ₺76 — Release date: Oct. 18, 2019

Description

Battle Princess Madelyn, eğitimdeki genç bir şövalye Madelyn'i ve onun hayalet evcil köpeği Fritzy'nin yolculuğunu izleyen bir oyundur. Krallığını ve ailesini kötü bir sihirbazın pençesinden kurtarmak için bir yolculuğa çıktılar.

Klasik Ghouls N 'Hayaletler ve Wonder Boy 3: The Dragon's Trap'ın damarı içinde, anında klasik ve tanıdık bir oyun eski okul oyuncularını tekrar ilk günlerine taşıyacak ve kendi kendine ayarlama zorluğu en acemilere bile izin verecek almak ve oynamak için oyun!

Mezarlıklar, bataklıklar, kaleler, kırsal yerler ve daha fazlasıyla savaşırken Madelyn'e katıl! Cilalı bir oyun, nefes kesici görseller, çene damlayan çift müzikleri ve epik maceralar sizi bekliyor!

1 Oyuncu
minimum 2 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Copyright 2018 Casual Bit Games Inc.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments