Ape Escape 2

Email me when the price drops
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺8,69, PS+: ₺8,69 — Release date: Aug. 2, 2016

Description Description

Jimmy'nin TEK işi, Maymun Parkına Maymun Pantolonu paketi taşımaktı. Ancak sevkiyata bir yığın zeka artırıcı Doruk Noktası Kaskı karıştırılmıştı!
İyi haber tüm maymunların pantolonu var. Sonuçta bu bir aile oyunu.
Kötü haber ise kötü niyetli maymun Specter zekasını geri kazandı ve maymunları yöneterek dünyayı ele geçirmeyi planlıyor!
İşe koyulsan iyi olur Jimmy…
Bu PlayStation®2 klasiği, PlayStation®4'te HD kalitesinde etkileyici görünüyor ve tam kupa desteğiyle birlikte vazgeçilmez platinin yanı sıra Paylaşımlı Oyun, Uzaktan Oynatma, etkinlik bilgi kaynakları ve PlayStation®Vita veya PlayStation®App ile oyun kılavuzları için ikinci ekran desteği sunuyor.
Bu oyun orijinal PlayStation®2 sürümünden PlayStation®4 cihazınıza göre dönüştürüldüğü ve PlayStation®2 çevre birimlerini desteklemediğinden, oyunun orijinalinden farklı oynandığı zamanlar olabilir veya bazı özellikler kullanılamayabilir.
Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce
1 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
Ape Escape™2 ©2011-2016 Sony Interactive Entertainment Inc. Published by Sony Interactive Entertainment Europe. Developed by SIE Japan Studio. “Ape Escape” is a trademark or a registered trademark of Sony Interactive Entertainment Inc. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments