The Bunker Türkiye

1 5 14 9 13
Email me when the price drops 2
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game 2

Price change history Price change history

Lowest price: ₺14,99, PS+: ₺14,99
Release date: Sept. 20, 2016

Comments Comments

Description Description

Bir nükleer sığınaktaki hayatta kalan son kişi olan John'un günlük rutini onun akıl sağlığını korumasını sağlayan tek şeydir. Ama bir alarm çaldığında zihninde bir yıkım başlar. Uzun zaman önce unutulmuş bölgelere dal, bastırılmış çocukluk anılarını hatırla ve Bunker'ın karanlık sırlarının kilidini aç.
The Bunker devletin artık kullanmadığı bir nükleer sığınağın içinde çekilen, senaryosu The Witcher, SOMA ve Broken Sword yaptılarının yazarları tarafından oluşturulmuş tamamen canlı bir aksiyon deneyimi. Adam Brown (The Hobbit), Sarah Greene (Penny Dreadful) ve Grahame Fox'un (Game of Thrones) başrolde yer aldığı inanılmaz bir kadroyla karşımıza çıkıyor.
Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce
1 Oyuncu
minimum 5 GB alan gerekir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.