Mantis Burn Racing

1 3 9 31 1
Email me when the price drops
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺14,99, PS+: ₺14,99 — Release date: Oct. 12, 2016

Description Description

Yarış Mantis tampon-to-bumper yarış hızlı tempolu sezgisel, dokunsal oyun ve çevresinde en sürükleyici yukarıdan aşağıya yarışçılar birinde çarpıcı görseller ile birleştiren Racing, Burn açıktır. RPG tarzı güncelleme sistemi derin taktik seçenekler ile oyuncular sağlayan, bu onun rawest ama en heyecan verici at yarışıyor!
• Zorlayıcı Kariyer - Deney kapsamlı bir kariyer modunda sürüş yeteneği her yönüyle.
• Çarpıcı Görseller - kristal berraklığında yüksek oktanlı yarış için inanılmaz foto-gerçekçi görsel çarpıcı parçalar arasında yarış.
• RPG-Style Yükseltmeler - RPG tarzı yükseltme yuvası sistemi üzerinden ince ayar tam tercihinize göre araç ve oyun stili.
• Yoğun Multiplayer - en fazla 8 oyuncu için kapsamlı online modları ile 4 oyuncu yerel bölünmüş ekran yarış.
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
Mantis Burn Racing © 2016 VooFoo Studios Ltd. Developed by VooFoo Studios Ltd. “Mantis Burn Racing” is a trademark of VooFoo Studios Ltd. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments