Samurai Shodown VI

Email me when the price drops
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺14,99, PS+: ₺10,49 — Release date: Nov. 25, 2016

Description Description

Önceki oyunlardan ve yepyeni ek SAMURAI Shodown karakterlerini bu muhteşem 6'ncı eser için topladık. Zafer için en avantajlı şekilde savaşmak amacıyla 'Samurai SHODOWN', 'SAMURAI Shodown II' , 'SAMURAI Shodown III ve 'SAMURAI Shodown V'den en sevdiğiniz oyun sistemlerini seçin. 'Iroha', 'Ochamaro', 'Andrew' ve 'Sugoroku' dahil olmak üzere tüm önceki oyun ve ilave yeni karakter 'SAMURAI Shodown' serisi karakterlerini bu muhteşem 6'ncı eser için topladık.!
Şogunluğu huzurunda Sunpu turnuvasının resmi haberi ilk Edo döneminde ilan edildi ve bu kelime hızla dünya çapında yayılıp tanıdık hale geldi.
Dönem: Tenmei. Mekan: Diünya. Ödül: Glory. Perde, samuray dünyasının en büyük gösterisi için yükseliyor' Gardınızı alın! Oyunlar başlasın!'
Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce
1-2 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
© SNK PLAYMORE CORPORATION ALL RIGHTS RESERVED.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments