Fallen Legion: Flames Of Rebellion Polska

Email me when the price drops 1
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game 12

Price change history Price change history

Lowest price: 42,00 zł, PS+: Darmowe
Release date: Dec. 12, 2017

Comments Comments

Description Description

Walcz o to, co słusznie Ci się należy.
Fallen Legion: Flames of Rebellion to intensywna gra akcji, w której każda bitwa jest pełną emocji walką, a każdy nieprawidłowy ruch osłabia królestwo.
Przemierzaj zdewastowany kontynent z Legatusem Laendurem i zjednocz swoich zwolenników, aby odzyskać to, co odebrało Ci imperium. Odkryj wspaniałe, ręcznie rysowane, krajobrazy zamieszkałe przez wrogich żołnierzy i dzikie smoki.Żywą bronią walcz z hordami wroga i doskonal łączone ataki, aby go odeprzeć z zawiłym systemem walki Fallen Legion.Między krwawymi starciami zarządzaj swoim imperium, podejmuj ważne decyzje i obserwuj konsekwencje swoich wyborów.Czy zawrzesz przymierze z barbarzyńskim generałem, aby zwiększyć swoją obronę? A może wykonasz egzekucje na zbuntowanych żołnierzach, aby wskrzesić któregoś z Twoich bohaterów?
Ten produkt Cross-Buy uprawnia Cię do pobrania wersji na PS4 i PS Vita.
Kompatybilne z PlayStation®4 i PlayStation®Vita.
Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
PS4: Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
PS Vita: Jednorazowa opłata za korzystanie z pobranej zawartości na 3 aktywowanych zgodnych systemach konsol przenośnych.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.
© 2017, YummyYummyTummy, Inc. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.