Pic-A-Pix Pieces Polska

Email me when the price drops 2
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game 4

Price change history Price change history

Lowest price: 16,50 zł, PS+: 16,50 zł
Release date: Jan. 8, 2019

Comments Comments

Description Description

Popularna gra krzyżówka obrazu rośnie coraz bardziej, kawałek po kawałku! Rozwiąż wszystkie elementy, tworząc mozaikę i pokazując spektakularny obraz końcowy.
Pic-a-Pix jest czasem nazywany Picross, Nonogram lub Hanjie. Do rozwiązania jest ponad 300 łamigłówek, które razem pokażą 20 scen z dużymi pikselami.
Ten produkt Cross-Buy uprawnia Cię do pobrania wersji na PS4™ i PS Vita.
Ten produkt Cross-Buy uprawnia Cię do pobrania wersji na PS4™ i PS Vita.
Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
PS4: Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
PS Vita: Jednorazowa opłata za korzystanie z pobranej zawartości na 3 aktywowanych zgodnych systemach konsol przenośnych.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.
© 2019 Lightwood Games
Puzzles by Conceptis

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.