Rush VR VR

PSN ₺114 ₺57 −50% until 02/06/2020 2:59 a.m.
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺44, PS+: ₺44 — Release date: Dec. 4, 2018

Description

RUSH VR ile adrenalin düzeyini yükselten wingsuit uçuşu dünyasına bir dalış yap. Dağ yamaçlarından tehlikeli hızlarla süzül. Bitiş çizgisine doğru yarışırken kanyonlar boyunca zik zak çiz, mostralardan kaçın ve dik yamaçlarda dalış yap.

Gergin bir ip üzerinde son hızla yürümek için gereken özelliklere sahip misin?

ÖZELLİKLER
- Etkileyici ortamlar: Gerçek zamanlı hava durumuna ve gün içindeki saate yer veren, heyecan verici dört dağdan aşağı süzül.
- Zorlu yarışlar: Temel iniş parkurlarından, en dar alanlardan geçen uzman seviyesindeki intihar uçuşlarına kadar üstesinden gelinmeyi bekleyen 80'i aşkın benzersiz dağ yolu.
- Çoklu oyun modları: Her biri, başarılı olmak için farklı bir beceri ve strateji grubu gerektiren, Bitişe kadar yarış, Zaman Saldırısı ve Puan Mücadelesi.
- Destansı çok oyunculu atlayışlar: 7 taneye kadar arkadaşına çevrim içi olarak meydan oku veya rastgele atlayışçılara karşı hızlı yarışlar yap.

PSVR'ni tak ve sıkı tutun RUSH'lanmak üzeresin!

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce


1 Oyuncu
Ağ Oyuncusu 2-12 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
minimum 4 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p
PlayStation®Move hareket kontrol cihazı ve PlayStation®Camera isteğe bağlıdır
Bu ürünü oynamak için PlayStation®VR ve PlayStation®Kamera gereklidir.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

© Nextgen Reality Pty. Ltd.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments