1. Türkiye
  2. PlayStation 4
  3. Wordherd
PS4

Wordherd

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
 I already have this game
Price change history (PlayStation Store)
Lowest price: ₺13,50 , PS+: ₺9,45 — Release date: Aug. 12, 2020
Description
Bu oyunu PS5 sisteminde oynayabilmeniz için sisteminizin en yeni sistem yazılımına güncellenmesi gerekir. Bu oyun PS5 sisteminde oynanabilse de, PS4 sisteminde sunulan bazı özellikler burada mevcut olmayabilir. Ayrıntılı bilgi için bkz. PlayStation.com/bc.
Mia ile bir mola verip rahatlayıcı oyun deneyimi ve merak uyandıran kelime oyunu ile günlük telaşlardan uzaklaş. Bu muhteşem ve şaşırtıcı kelime bulma oyununda en basitinden başlayıp sıra dışı ve anlaşılması zor kelimeleri çözmeye çalış.


Oyun tahtasında bir sağa bir sola uzanan kelimeleri bularak Mia'nın karanlık çökmeden kayıp hayvanları eve çağırmasına yardımcı ol. Yüz yetmiş binden fazla kelime ve doksan bin tanımla bir yandan en uzun, en nadir ve en yüksek puanlı kelimeleri çözmeye çalışırken diğer yandan bazı modern, az kişinin kullandığı ve komik anlamlı kelimeleri öğreneceğinden emin olabilirsin. Üç oyun türünün her birinde doksan farklı seviyede kelime dedektifliği yaparak hayvanları kurtaracaksın. Mia kelimeler, kelime bölümleri ya da görebildiği kadarıyla kelimelerin uzunluğunu söylerek sana yardımcı olacak. Sana yardım etmek için her zaman elinden geleni yapacak ama söyleyecek sözü kalmadığında kendi başınasın...Tek oyunculu çevrimdışı
PS4 oyunu, PS Vita aracılığıyla kontrol edilebilir
Çevrimdışı oynama etkin


Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.

Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.

Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.

Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.