psprices.com All game discounts
What's new
Nuclear Blaze

Nuclear Blaze

XOne

Price alert

Lowest price: ₺28,75 Pass: ₺21,25
Release date: April 28, 2023

Price change history

Description

Büyük bir yangın var ve bunu söndürmek için sen gönderildin. Senin gibi iyi eğitilmiş ve deneyimli bir itfaiyeci için sıradan bir iştir. Bu yakıcı cehennemin tam ortasına havadan bırakılıyorsun ve ana görevin yangını kontrol altına almak, nedenlerini araştırmak ve hayatta kalanları aramak.

Beklenmedik bir şekilde gizli bir askerî tesisin keşfedilmesi ise bir anda planlarını bozacak. Alan 16 ve A-█████ hakkındaki gerçeği açığa çıkar. Ancak bu bilgilere erişmek için ████ ve ██ yetki izni gerekebilir...

Nuclear Blaze'de ana modun yanı sıra daha küçük yaştaki (3 yaş ve üzeri) oyuncuları da dikkate alarak oluşturulan özel bir Çocuk Modu yer almaktadır. Bu modda kendine has ve daha kolay seviyeler, ölümsüz bir kahraman, basitleştirilmiş kontroller (otomatik nişan alma içerir) ve tonlarca helikopter ile kamyon var! Nuclear Blaze'in konsol sürümünde tüm seviyelere gizli bölgelerin yanı sıra daha hassas ve taktiksel bir yaklaşım gerektiren yeni tehditler ekleyen ""Biramı Tut"" Modu yer almaktadır. Konsollarda oyuncular eksiksiz bir Nuclear Blaze deneyimi yaşayacak!

Özellikler

-Eşsiz 2B itfaiye oyunu
-Akıcı kontroller ve oynanış mekanikleri
-Güzel piksel sanat grafikleri
-İyi yapılandırılan zorluk ayarları
-Daha küçük yaştaki oyuncular için oluşturulmuş özel seviyelerin ve kontrollerin yer aldığı Çocuk Modu
-Gizli bölgelerin yanı sıra yeni tehditler ve taktiksel öğeler ekleyen ""Biramı Tut"" Modu
-Kurtarılacak gizli kediler
Information from the official Microsoft Store site. All Rights Reserved.