psprices.com All game discounts
What's new
UFC™ 5

UFC™ 5

XOne Xbox X|S

Price alert

Lowest price: ₺560 Pass: ₺560
Release date: Oct. 26, 2023

Price change history

joystick Platforms
XOne Xbox X|S
star Ratings 80 Metacritic Metacritic
play_circle Videos
globe Other regions

Description

EA SPORTS™ UFC™ 5 olabildiğince gerçek. Frostbite™ oyun motorunun gelişmiş işleme kapasitesinden güç alan favori dövüşçüleriniz artık Octagon’a yürüyüşlerini bir PPV ana etkinliği gibi hissettirecek üst düzey çevresel doğruluğu tamamlayan eşsiz karakter benzerliklerine sahip. Yepyeni özgün hasar sistemi dövüşün yoğunluğunu ve stratejisini canlandırırken, isabet eden aparkatlar ve vuruşlar hareketliliği, savunmayı, dayanıklılığı ve daha fazlasını etkileyebilir. Çok hasar alırsanız doktor devam edip edemeyeceğinizi kontrol edecek. Yer mücadelesini sevenler için yeni Geçiş Temelli Pes Ettirmeler, boğuşmayı her zamankinden çok daha akıcı ve gerçekçi hissettiriyor. Sergilediğiniz hareketleri izlemeyi seviyorsanız yeni Sinematik K.O. Tekrarları, dövüşü bitiren son darbelerinizi tüm cezalandırıcı ihtişamıyla yakalıyor. Ayrıca tamamen yenilenen canlı hizmet programı da tüm PPV dövüş haftalarında heyecan verici mücadeleler sunuyor. UFC 5 ile yeni nesil dövüş oyununu elde edin.

Bu oyun, sanal oyun içi ögeleri elde etmek için kullanılabilen, isteğe bağlı oyun içi sanal para birimi satın alımları içerir.

*Koşullar ve sınırlamalar geçerlidir. Ayrıntılar için http://www.ea.com/games/ufc/ufc-5/game-and-offer-disclaimers adresine göz atın.
Information from the official Microsoft Store site. All Rights Reserved.